بالاخره بعد از کش و قوس‌های فراوان در مورد نقل و انتقالات پزشکان مراکز، یک هفته پیش مسوول مرکزمان رفت و قرعه‌ی دکتر پ که مشابه او را تنها در سریال خانه‌ی پوشالی و در نقش فرانسیس ارکات میتوان یافت به نام مرکز بیچاره‌ی ما افتاد و اینچنین شد که نفس محبوس در سینه‌ی همکاران ازاد و بالاجبار ما دچار تنگی نفس شدیم! حالا ما هم خودمان را از هرگونه جار و جنجال و حواشی مربوط به تغییر ساعت صبحانه و تغییر اتاقهای همکاران و تغییر وضعیت فیکسهای صبح و قیلوله‌های عصر کنار کشیده‌ایم و ارام و سر به زیر  به امورات 2 خانه‌ی بهداشت خودمان می پردازیم! این بماند که دکتر پ از نظم موجود در پرونده‌ها، فایلها و طرحهای مداخله‌ای و managment بیمارانم بسیار خوشش امده و قصد دارد بخشی از وظایف مدیریتی را به دستان با کفایت من بسپارد!

اما نکته‌ی جالبی که سبب شد من این پست را روی آنتن ! بفرستم رفتار ناشایست یکی از بهورزان مرد، با سابقه و سواد در حد دوم راهنمایی و تنبل در یکی از خانه بهداشتهایمان با دکتر پ است. فرد مذکور در اولین برخورد در جلسه معارفه خطاب به دکتر پ گفته: " ببین دکتر! به دکتر قبلی هم گفتم، به تو! هم میگم من ساعت ورود و خروجم به خودم مربوطه" ( یعنی به شما مربوط نیست) و یا امروز در اعتراض تلفنی دکتر پ که از مرخصی‌های روزانه و بدون اطلاع فرد مورد بحث به سطوح امده بود، بهورز مذکور پیغام فرستاده که : " هرکی با من کار داره بیاد اینجا " ( یعنی من پیش دکتر نمیام اون باید بیاد پیش من)!

اینجا بود که اولین جنگ خانگی شروع شد و

 

دکتر پ طی نامه‌ای که رو نوشت ان به خانه بهداشت و گسترش و معاونت شبکه و مدیر شبکه رسیده، هر گونه پایش و ویزیت پزشک، ماما و کارشناس و کاردان را به خانه بهداشت مذکور ممنوع اعلام کرده و از سرگیری ان را منوط به بازپس گیری کتبی حرفهای بهورز محترم و قول عدم تکرار موارد فوق دانسته است.

 

حالا همگی منتظریم ببینیم در این جنگ سیاست مدارانه چه کسی عقب مینشیند؟ ( البته در این سیستم بهورز سالار ما طرفدار دکتر پ هستیم!)

 

آنگاه که در فراز و نشیب طوفان زندگی، غافل از یاد خدا در حال بریدنی،

 از رحمت لایزال الهی غافل مباش...  (عنکبوت-23)

 تاريخ : پنجشنبه ٦ اردیبهشت ۱۳۸٦ | ۱۱:٠٩ ‎ب.ظ | نویسنده : Meri Monti | نظرات ()
.: Weblog Themes By VatanSkin :.