شاید در این شرایط که دستم به نوشتن می رود بهتر بود از زلزله‌ی تبریز می نوشتم و عکس هایی که دیدم... خصوصا عکس زن و مرد جوانی که تنگ در اغوش هم مرده بودند... اما اتفاق خوبی برایم افتاده بود که باز هم دلم را گشادتر کرد و دوست دارم از این اتفاق بنویسم!

بالاخره در پایان سال 3 از پروپوزالم دفاع کردم...!

طبق قوانین وزارت خانه رشته‌های 3 ساله فبل از ارتقا 1 به 2 و رشته های 4 ساله بعد از ارتقا 2 به 3 می بایست از پروپوزالشان دفاع کنند. اما من وضعیت پیچیده‌ای داشتم! درست در شهریور سال یک انتقالیم به بیمارستان شریعتی  تهران جور شد و در نهایت طبق توافق دو بخش در آبان ماه بخش GI را راند کنم و حتی برنامه کشیک ماه به اسم من ریخته شد!!! اما نمی دانم چه شد؟ باور کنید استخاره هم نکردم... یکباره تصمیم گرفتم نروم!!! و با قراری که با دکتر ر و الف گذاشتیم این انتقالی به ابتدای سال 3 موکول شد و قرار شد من به خاطر این انتقالی عنوان پایان نامه هم نگیرم... بماند این وسط نیز معضل چیف شدن اضافه شد... بگذریم!!! در ابتدای سال 3 بدجوری به سیستم بیمارستان عادت کرده بودم و می شد دوری از خیلی چیزها را تحمل کرد و این شد که باز هم منتقل نشدم! کار که به اینجا رسید افتادم دنبال عنوان ... ظرفیت اساتید پر بود و منتظر شدم تا بالاخره جایی برای من باز شد و رسید به انتهای سال 3!!! روز دوشنبه 9 صبح در دفتر بخش داخلی دفاع از پروپوزال اینجانب برگزار شد... جلسه شیرینی بود و بحث به کشتیگیران شمالی و آرش و کامیار اعلایی هم رسید!!! در پایان جلسه هم یکی از داوران گفت که شنیده من بالاخره می خواهم سال 4 مهمان بیمارستان شریعتی شوم!!!!!

از پروپوزالم که دفاع شد بار بزرگی را انگار از روی دوشم برداشتند....   واقعا این تاخیر  داشت به یکی از کابوس های زندگیم تبدیل می شد...تاريخ : سه‌شنبه ٢٤ امرداد ۱۳٩۱ | ۸:۳٧ ‎ب.ظ | نویسنده : Meri Monti | نظرات ()
.: Weblog Themes By VatanSkin :.