نمی دونم چرا اینقدر ثبت نام کردنو کش دادم تا رسید به دیروز یعنی شروع ویرایش ثبت نام برای سایر افراد!

از بد شانسی سایت باز نمی شد و اینقدر try کردم تا یک صبح تونستم ثبت نام کنم... تو اون مدتم همش فکر می‌کردم اگه نتونم ثبت نام کنم چه اتفاقی ممکنه واسم بیفته؟

اول شاید یه خورده ذوق کردم که دیگه لازم نیست درس بخونم! اما این فکر، 2 یا 3 ثانیه هم طول نکشید که فورا به عمق فاجعه پی بردم... تقریبا یک سال و نیم میشه که من دور از تمدن زندگی می کنم و واسه قبولی تو امتاحان یه حاشیه‌ای رو واسه خودم درست کردم و اگه این وضعیت بازم می‌خواست طول بکشه چه طور می تونستم یه سال دیگه دووم بیارم !!!!!!!!! ولی خوب کار به جاهای باریک نکشید و بالاخره ثبت نام کردم و اونم با سهمیه آزاد!!!!!!!!! ( چه شجاعتی! خودم هنوز تو کف این کار خودم هستم!)

امروز صبح کلاسای مرور سریع  یا به اصطلاح Rapid شروع شد و من به خاطر اینکه حال و هوام عوض شه و دوستامو ببینم مشاوره رایگانشو که  صبح توسط دکتر ایزدی صورت می‌ گرفت رو شرکت کردم. وقتی رفتم کل کلاس 30 نفر نمی شد و من موندم این کلاس چطور قراره تشکیل شه؟! موقع مشاوره دکتر یه گریزی هم به سهمیه‌ها زد و گفت اگه بهتون سهمیه محروم تعلق می‌گیره بزنین محروم و شک هم نکنین بعدش هم گفت که امسال هر کی تونسته یه سهمیه محروم جور کرده وتعداد متقاضیان زیاد شده و شانس سهمیه آزاد و زنان یه خورده بالا میره!!!

در آخر هم این طور که فهمیدم قرار شد بچه‌های موجود در کلاس علاوه بر اینکه هزینه رپید رو میدن (500 تومن)  باید مابه‌التفاوت تا 70 نفر رو هم بدن که با حساب سر انگشتی در اومد هر نفر حدود 900 تومن...

وقتی داشتم میومدم بچه‌ها داشتن حساب کتاب می کردن ببینن می‌ارزه یا نه؟!

 

 

ودیگه فعلا خبری نیست جز دلتنگی

 

 

ffff

بهترین کامنتی که برای پست قبل ( pray ) گذاشته شد:

چشمهای تو در امتداد راهی است که عشق هر روز در آن طلوع می کند...
و این آغاز زندگی است...
و من هر روزم را به همین نام... زیبایی ... به همین یکی شدن متولد می شوم...

نویسنده:

ری را

http://www.hobout114.blogfa.com/

fb.rose@yahoo.com

 

 

 

 

 

 

 

 تاريخ : سه‌شنبه ٥ آذر ۱۳۸٧ | ۱٢:٤٩ ‎ب.ظ | نویسنده : Meri Monti | نظرات ()
.: Weblog Themes By VatanSkin :.