از 9 تا 12 دی به کساییکه تا حالا ثبت نام رزیدنتی نکردن اجازه دادن ثبت نام کنن و همچنین به کساییکه تا حالا مدارکشونو نفرستادن بفرستن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تا حالا سابقه نداشت و من دلیل این کارو نمی تونم توجیح کنم( البته زیاد هم مهم نیست) حتی پارسال هم که واسه اولین بار ثبت نام اینترنتی شده هم چنین فرجه‌ای ندادن! بعضی از دوستا نظرشون اینه که چون شایعه شده تعهد سهمیه زنان تعهدش شده 2 سال این کار یه فرجه هست واسه کساییکه سهمیه زنان نزدن و این طوری از بار زیاد سهمیه محروم کم کنن! البته تو اطلاعیه وزارت خونه چیزی راجع به ویرایش ثبت نام ننوشته شده.

 

تا فردا داخلیا تموم میشه و من تونستم 5 روز کسریمو جبران کنم! هورااااااااااااااااااااا

 

من نمیدونم این قضیه فلسطین چرا اینقدر واسمون ناموسی شده! وقتی خود عربای مسلمون ساکت هستن به ما جماعت عجم چه ربطی داره؟ که هی گریبان چاک میدیمو پول نفتمونو میلیاردی میزیم تو جیب دولتشون؟ هنوز یادم نرفته که تو جنگ ایران و عراق عزیزامون زیر بمباران موشک تیکه تیکه میشدن و وقتی ایران اسیر میگرفت تعدادیشون پارتیزانای فلسطینی بودن و هنوزم یادم نرفته که همین چند وقت پیش بعد ار اعدام صدام حماس اونو شهید اعلام کرد و براش عزای عمومی گرفت و هنوزم یادم نرفته هنوزم وقتی صحبت از جزایر و خلیج فارس میشه اونا خودشونو به گیجی میزنن. نمی دونم چرا دوست داریم همیشه اطرافمونو متشنج نشون بدیم و خودمونو به زور هم شده به این عربا که چشم دیدن ما رو ندارن آویزون کنیم؟

بعید هم نیست که چند سال ذیگه به خاطر همدردی با همین مردم بهشون تو امتاحان رزیدنتی ایران سهمیه بدن!

 

و اما سخن آخر

فعلاسخن آخری نیست!

 

ffff

جالبتری کامنت پست قبل:

حالا این طور که درس می خونید چیزی هم متوجه می شین ؟ چون کیفیت کار خیلی می آد پایین .

نویسنده:

مجید

http://saddard2.persianblog.ir/

 تاريخ : دوشنبه ٩ دی ۱۳۸٧ | ۳:٠٥ ‎ب.ظ | نویسنده : Meri Monti | نظرات ()
.: Weblog Themes By VatanSkin :.