با سپاس ویژه از اقای وزیر!

اگر خدمت به مردم برایت مهم باشد، در هر کجای ایران اباد که باشی می‌توانی با هر عنوانی مثلا وزیر، معاون وزیر، مدیر عامل شرکت، رییس شرکت ، استاد دانشگاه و حتی پزشک  به کارت بپردازی...

 دیگر دوره مدرک گرایی به سر امده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (هوووووووووووووراااااااا)

بیسواد هم باشی به اندازه یک دکتر که می‌فهمی، نمی‌فهمی؟ دکتری 2 تا آمپول است و چند تا قرص سرماخوردگی و اسهال و استفراغ و سردرد... از وزارت هم می‌گویند آسانتر است!

بی‌خیال خرید و فروش سوال رزیدنتی و تقلب و سهمیه‌ها! مهم خدمت به مردم است! ( باز هم هووووووووووووووووورااااااااااااااا)

 چه دیر فهمیدم...

ازانکه چشمهایم را باز کرد سپاسگذارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

fffff

بهترین کامنتی که برای پست قبل ( سهمیه‌های فله‌ای) گذاشته شد:

کامنتها متفاوت بود. تماما خواندنی و قابل چلنج. نتوانستم کامنت خاصی را انتخاب کنم! اما لازم دیدم یاداوری کنم قبول دارم که سیستم گزینش رزیدنتی ما ایراد دارد، اما به این بهانه نمی‌توان معادلات جدید وارد آن کرد و قاعده بازی را هر بار آن طور که شایسته از ما بهتران است عوض کرد و آن را به حق دانست. رزیدنتی و امتحانش در حال حاضر یک مسابقه است و شرط مسابقه عادلانه شرایط مساوی برای تمام طرفین است... امتحان رزیدنتی کمتر از بازی فوتبال استقلال و پرسپولیس که نیست؟

 

fffff

 

این چند هفته که نبودم با اس ام اس اپ می‌کردم. گویا کار نمی‌کرد!

 

 

 

 

 

 

/ 27 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
friendship

جان من فدای ایران و ایرانیان عزیز، مسلمان،مسیحی‌،یهودی،بهائی،ملا،آخوند، بی‌ دین، همه و همه من قربان همه. بقول معروف این نیست بگذرد.

Ray VQ

مدال افتخار وبلاگ برتر روشنگری به این وبلاگ تعلق گرفت! (دست و هوراااااااااااااااا!!!!)[نیشخند]

باران

به جزوه ها یک آنتراکتی بده مریم بانو..[چشمک] چرا آپ نمی فرمایی؟

رضوان

سلام دوست گرامی با نا مه به خواهران خفته (درباره بدحجابی ) در خد مت شما هستم با لینک (بیداریه)در ثواب آن شریک شوید [گل][گل][گل]

maryam

دکتر مثبت

سلام خوبی؟ از اینکه به یادم بودی ممنون وقتی که الان مدرک مهم نیست چه انتظاری میتونی داشته باشی.شاید چند سال بعد بهورز ها هم با مدرک سیکل بتونن از سهمیه ویژه برا تخصص استفاده کنن!!!.مهم نیست که 7 سال جون کندی وقتی رزیدنتای سال اول رشته های لوکس رو میبینم که مثلا ورودی 65 66 هستن و هیچی حالیشون نیس و فقط 10 12 سال تو بهداشت مدیر بودن دیگه دلیلی برای ناراحت شدن نمیدونم.

گل پسر

سلام سلام نميخواى آپ کنى؟ سراغ ماروهم که نميگيرى...

سجاد

سلااااااام بر تو زیاد فکرتو مشغول نکن ایران همینه!!!!!!!ابجی ا÷یدم خیلی وقته نمیای یا علی[گل][خداحافظ]