قناری و سلاخ

وقت سر زدن به وبلاگ دوستان, شعر تکراری اما تاثیر گذار آذرخش ذهنمو چند روزی مشغول کرده بود:

سلاخی زار میگریست

به قناری کوچکی

دل باخته بود

همه با سلاخ هم دردی می کنن... ولی آیا کسی از دید یه قناری عاشق سلاخش شده؟؟

 سلاخی که هر روز میاد دونه ‌ی مرگو میریزه جلوت...

سلاخی که میدونی ذره ذره داره  اکسیژنو ازت میگره...

میشه سم تو رگ هات...

راه گلوتو میگیره...

میدونی که بالاخره جونتو می گیره...

میدونی که میشه خناق...

و آخر هم ...

 خلاصت میکنه...
.... به همین راحتی....

خلاصت میکنه از دنیایی که عشقهاش جاده یه طرفه‌ی بی برگشته....

/ 8 نظر / 29 بازدید
محمود عليزاده

سلام و خسته نباشيد اميدوارم كه نماز و روزه هاتاون قبول درگاه حق قرار بگيره. مطلب جالب بود.انسانو توي فكر ميبره !!!!!!!!!!!!! منم با چند مطلب جديد به روزم ، از نظرات ارزندتون نهايت بهره رو ميبريم. يا علي...

یک جراح

خوب مسالتن اصلا سلاخ رو جه به قناری؟ قناری رو مکه سر میبرن؟ مگه قناری زندش به درد بخور نیست که آواز بخونه ؟ بعد این سلاخه عاشق آواز قناری شده بود یا عاشق قیافش ؟

زنده

اولین چیزی که در ورود به وبلاگتون نظرم رو جلب کرد چهره زیبایش شما بود بهراه لبخند قشنگتون. دومین چیز این بود که حس کردم شما پزشک هستید. راستی چه پزشکی هستید؟تخصصتون چیه؟ سومین چیز عدم وجود پروفایلتون بود.دوست داشتم یه معرفی از خودی بود که نبود.باز هم سر بزنید.منهم کتاب بی شعور شناسی رو خوندم.و تو و بم معرفی کردم.کتاب خوبی است.بازهم کتاب خوب داشتید به من بگید.منهم همین کار رو میکنم.

قائمی

با سلام و عرض ادب قائمی هستم دانشجوی پزشکی اینجانب نماینده ی بیمه معلم برای معرفی بیمه مسئولیت پزشکان هستم. به طور خلاصه موضوع بیمه مسئولیت حرفه ای پزشکان عبارت است از جبران خسارت بدنی وارد به بیماران که ناشی از مسئولیت پزشک به علت اشتباه، غفلت یا قصور وی در انجام خدمات حرفه ای به وقوع پیوسته باشد. این بیمه نامه بر اساس قانون مسئولیت مدنی و قوانین و مقررات نظام پزشکی کشور تهیه و تدوین گردیده است. به موجب این بیمه نامه کلیه دعاوی بیماران و یا ذوی‌الحقوق آنها علیه پزشکان و پیراپزشکان به مدت چهار سال پس از انقضای تاریخ بیمه نامه مشمول پوشش بیمه‌ای می‌باشد به شرط آن که معالجه یا عمل جراحی در مدت اعتبار بیمه نامه صورت گرفته باشد. نگاهی به آمار تلفات و زیانهایی که در بیمارستانها و درمانگاههای خصوصی به بار می آید، حاکی از خطرات بزرگی است که یک پزشک با آن روبروست. از این رو ، زیانهای مادی وارده بر پزشک ، به دلیل مسئولیت او، موجب خسارات مادی زیادی برای پزشک می گردد. با این وجود ، بسیاری از پزشکان، به دلیل بی اطلاعی از قوانین و مقررات حاکم بر حرفه خود نمی توانند از حقوق خود دفاع کنند. بیمه معلم با

مینا

دلم برا قناریها می سوزه ... [قلب][قلب]

سپيده

خانوم دكتر ازتون ناراحتم چرا هرچي خبرت ميكنم نمياين؟[نگران][زودباش]

محمد

حکایت زندگی یست، نان و اب و ... ما را می دهد و لحظه به لحظه ما را مستهلک تر می کند،،،حکایت دولت هاست و ....، مشکل اینجاست که در رابطه ها همیشه یکی نقش سلاخ را بر عهده دارد.