به هر قیمتی!!

قراره سی سی یو از بخش داخلی جدا بشه و به مکان جدید انتقال داده بشه و تو دهه ی فجر هم افتتاح بشه! اما نه کاردیولوژیست فرستادن، نه نیروی پرستاری واسه پوشش!!! دو تا از مونیتورهای اورژانس هم قرض گرفتن و به بخش جدید بردن تا بتونن اونجا رو تجهیز کنن!!!!! با مدیر داخلی که صحبت میکردم میگه خانوم دکتر کجای ایران کار شسته رفته انجام میشه!!! فعلا سی سی یو رو افتتاح میکنیم ، دستگاه اکو هم که خریدیم! شما طبق روال سابق مریض ببینید!! وکاردیولوژیست هم از دو تا شهر کناری برای درمانگاه صبح میان و اگه نیاز دیدین، بیمارای بخش رو هم اکو میکن... . البته اضافه شدن اکو خیلی به نفع بیمارامونه و میتونه تا حدودی از بار ارجاع کم کنه اما به نظرم همچنان بیمارای جدیو باید به شهرای اطراف انتقال بدیم. !!!!!

مسوولیت سی سی یو جدید هم با خودمه! . نمی دونم چرا هرچی از بیکاریه عصر شاکی میشم، مسوولیتهای صبح منو بیشتر می کنن!!!

/ 7 نظر / 46 بازدید
سرویس وبلاگ نویسی فور بلاگ FORBLOG

سلام ما يک سرويس وبلاگدهي که هيچ تبليغاتي در وبلاگهاي ان نيست را به شما معرفي ميکنيم سيستم وبلاگدهي فور بلاگ با ايندکس بسيار عالي در گوگل همچنين امکانات بي نظيري را به شما وبلاگ نويسان عزيز ارائه خواهيم داد. www.forblog.in

Crescendo

خب اینجا ایرانه همه چیزمون باید به همه چیزمون بیاد دیگه !! وگرنه خدای ناکرده آدم فکر میکنه اینجا بلاد کفره !

مهدی

تاريخ : پنجشنبه ٥ مهر ۱۳۸٦ | ۱۱:٤٥ ‎ب.ظ | نویسنده : mori جدا از کش مکش با مسوول مرکز، این یک ماهه توی دو راهی عجیبی بودم.... بالاخره 3 روز پیش به این دو دلی پایان دادم. شش قطعه عکس و کپی شناسنامه و گواهی موقت طرح و خیلی چیزهای دیگر را نبردم و گفتم: نمی‌خواهم در طرح پزشک خانواده بمانم و استخدام شوم. برای هیچ کس قابل باور نبود که من پول و این موقعیت استیبل، جای راحت و شرایط خوب استخدامی را ول کنم و بروم به امتحان رزیدنتی بچسبم که معلوم نیست از آن موفق بیرون می‌آیم یا نه!!!!!!! 2 اسفند پشیمان می‌شوم یا نه؟ نمی‌دانم!... 10 مهر مرخص‌هایم که شروع شود، از متعلقات و مشغولیات ذهنی‌ام این وبلاگ می‌ماند و بس. ...... و چه کار خوبی کردی خانم دکتر به ریسکش می ارزید نه؟!!!

سوگل

طرح تخصص رو هرجا خودتون انتخاب کنین میرین ؟

جوراب پاره و انگشت ازاد

از الان برای طرح استرس گرفتم که کجا بیفتم

یه پزشک توی شیراز

اینجا ایران است بنظرم همین کامل ترین توضیح است